| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Am aceasta intrebare pentru fanii fotbalalului si pentru jucatori la pariuri sportive in general.Ce se intampla cu fotbalul in ultima perioada? Numa mie mi se pare ca meciurile sunt aranjate? In unele meciuri la care de obicei istoricul echipelor respective se marca cate 3 patru goluri ajung sa nu se marcheze niciunul sau sa castige cei care aveau o cota mare etc si rezultatele finale nu sunt deloc cu ceea ce ne obisnuiau in meciurile trecute. Meciuri sigure nu prea mai exista, imi amintesc ca mai demult bagai 50 de lei pe favorite sau pe ambele marcheaza peste 1.5 si luai o cota de 5, luai 250 acum nu prea mai sunt asa sigure deoarece echipele dezamagesc si surprind. Voi ce parere aveti credeti ca sunt blaturi?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Invata sa scrii, acum scrii ca un taranoi analfabet.

| ReddY25 a răspuns:

E mafia pariurilor din păcate

| ValentinMihai78 a răspuns:

Caută pe google, fraude ale fotbalului cu casele de pariuri sportive național, dar mai ales internațional și vei afla răspunsul!
Tot ce înseamnă sport a devenit o afacere și a pierdut spiritul sportiv, competițional!

| Florinn007 a răspuns:

In EXCHANGE pe betfair, ai incercat?