| PufyRea a întrebat:

Am burta, dar nu este exagerata zic eu, dar colacei mei sunt extra super mari vreau si eu ceva util ce as putea sa mananc combinat cu cateva exerciti! Multumesc!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Abdomene cât de multe + legume şi fructe!

| Biuta95 a răspuns:

Poti face abdomene, asa e. Dar niste abdomene mai eficiente, sunt acelea in care pui mainile la caefa dupa ca te intinzi pe jos, si ridici de picioare stiind ca te tine cineva de coate sau daca nu are cine sa te tine, poti pune mainile in spate in partea joasa. happy
Si la subiectul " mancare " ai putea face o salata de varza sau rosii, si iese. iamy iamy smug

| XPUFOSU a răspuns:

Poti sa faci abdomene