| Anonim24122004 a întrebat:

Am facut acum cateva luni 100 de genoflexiuni pe zi timp de cred ca o luna jumatate si am mancat corespunzator si mi-am dezvoltat masa musculara nu cine stie ce dar na am vazut acum genuflexiuni bulgaresti pe un picior cu saritura. Mi se par usoare sincer oare pentru ca am facut atatea genuflexiuni? Sau nu le fac corect. Oare ar trebui sa le fac cu o greutate in mana? Nu pot sa merg la sala ca nu am una pentru ca stau in comuna :") ceva idei? Vreau mai multa masa musculara vreau ceva mai greu de facut

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Flotări pe degetul mare de la mâini.

| Cosmin86 a răspuns:

Muschii se dezvolta in zilele de pauza... tu daca lucrezi in fiecare zi, ei CAND se mai dezvolta?

Muschii se lucreaza 1 data pe saptamana... in celelalte zile, lucrezi ALTE grupe.

p.s.: cu niste amarate de genuflexiuni (NU genoflexiuni, cuvant care nu exista in dex) tu vrei sa pui muschi? Apuca-te de sah.