| Nuzicnume a întrebat:

Am făcut cerere pentru bilete la UEFA 2020 și am câștigat parțial, comandasem mai multe și am câștigat o parte din toate, cu acele bilete poate merge oricine sau doar eu pot, trebuie obligatoriu să vina și cel care a făcut comanda sau biletele sunt total nenominale?

1 răspuns:
| Manu-Ella_Manuela_1977 a răspuns:

În termenii și condițiile actuale( pandemia) sunt incluse în definiția de forță majoră și pe sitte ul UEFA cu siguranță gasiti modalitatea de returnare.
Nu cred ca poate merge altcineva ☹️