| refflexx a întrebat:

Am facut un bilet online la superbet si mi-a generat un cod destul de lung. Pot sa merg cu acest cod scris de mine pe o foaie la o agentie superbet sau trebuie sa fac biletul acolo pe moment? e prima data cand fac asta

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti merge cu acel cod la agentie si sa-l dai angajatului, iar acesta iti va printa biletul.

| Alynho10 a răspuns:

Poti sa mergi linistit cu acel cod.cel care e la casa introduce acel cod si o sa-ti genereze absolut toate meciurile pe care le-ai pus tu, cu exceptia ca unele meciuri sa nu fie in desfasurare ori sa nu se fii terminat