| okei a întrebat:

Imi puteti recomanda niste adidasi de soccer freestyle, momentan detin Nike Mercurial fara crampoane thinking nu imi plac cum crampoane laughing in fine, ce echipament mi-ar mai trebui?

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Din cate stiu eu cei de la reebook sunt ff bunihappy

| adinescu a răspuns:

Tenisii aia la 7lei perechea sunt cei mai buni vb serios

| Bloo2 a răspuns:

Mercurialele sunt dragute.pai pentru freestyle.thinking cred ca as face o tura prin mall laughing...

| Bloo2 a răspuns:

Pai mercurialele eu zic ca's printre cele mai bune thinking du-te prin mall pe la nike si puma si vezi acolo ce au.important e si sa fie comozi.:d.
si la reebok au. dar majoritatea sunt de basket.

| okei explică:

Da un nume?

| adrian_7273 a răspuns:

Mercurial sunt cei mai buni am 3 perechi si sunt ff buni.