| orcun a întrebat:

Am fumat iarba acum 7 luni e posibil sa-mi apara la antidopping? cineva mi-a zis ca nu dar? e posibil?

5 răspunsuri:
| cksajbkb a răspuns:

@Fanatic nu e adevarata partea cu ''dupa o luna max doua se duce'' dupa 3 luni se duce orice urma de thc din sange, dar ai avut dreptate cu''Stai linistit''!

| Popcorncubranza a răspuns:

Stai chill omule, totul a trecut, iti imaginezi doar oh go on

| Fanatic a răspuns:

Stai linistit dupa o luna max doua se duce

| lulucel a răspuns:

La analize la firului de parlaughing da presupun ca intre timp te-ai mai tuns si tulaughing)

| orcun explică:

Fanatic esti sigur/laughing nu stiu daca legala sau ilegala? zici din propia experienta sauuu?