| ALEXWWE a întrebat:

Am instalat FIFA 13, dar merge foarte greu.La setari l-am dat pe low, dar degeaba...
Stie cine un program sau orice altceva care ma poate ajuta sa fac jocul jucabil?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,dacă cerințele de sistem ale jocului nu corespund cu ale tale, ți se va mișca greu. Scrie pe net : Cerințe de sistem fifa 13 și verifică-le. Succes!

| Morphines a răspuns:

Probabil ca-i din cauza calculatorului, este posibil sa nu suporte cerintele, pentru ca FIFA 2013 este un joc de gabarit. Nu stiu, eu de exemplu il joc de pe laptop si merge excellent... Succes!winking

| Psychothic a răspuns:

Eu de exemplu am 2gb ram, placa video 1 gb 32 bit sad, procesor 3, 0 amd athlon x2, etc.
Si imi merge fifa 13 excelent pe high, deci cred ca e la pc-ul tau problema.

| ALEXWWE explică:

Da,nu imi corespund, am spus daca aveti vreau program care face orice joc sa fie jucabil...

| Nickname1890 a răspuns (pentru ALEXWWE):

Din moment ce PC-ul tau nu corespunde cerintelor jocului nu ai ce sa ii faci decat sa schimbi pc-ul sau componenta care nu corespunde. Nu exista programe minune care sa-ti mareasca performanta.

| Psychothic a răspuns (pentru ALEXWWE):

Lol,nu exista asa ceva.