| NoName15 a întrebat:

Am mai intrebat o data dar nu mi s-a raspuns exact.Deci m-am decis sa achizitionez niste gantere reglabile si as dori sa stiu care este diferenta intre cele cromate si cele cauciucate.Raspunde-ti la obiect va rog.Sunt unele mai rezistente in timp decat celelalte sau care ar fii diferenta? Se merita sa dau in plus pentru cele cromate? Pentru ca am gasit diferente de pret de pana la 50 de lei. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Pai diferenta este urmatoarea:cele cauciucate nu rezista atat de mult fata de cele cromate datorita materialului din care este confectionat.Eu,din experienta mea, zic ca se merita sa dai 50 lei in plus.

| NoName15 explică (pentru greatLOL):

Asta vroiam sa aflu.Multumesc foarte mult pentru raspuns.Cred ca saptamana care vine o sa-mi cumpar un set big grin.

1 răspuns: