| einsteinchen a întrebat:

Am o bicicleta eliptica Diadora DX5e care are defecta partea electronica (pe display nu apare nimic). M-ar putea indruma cineva catre o firma care face reparatii de echipament de fitness?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Când ai cumpărat bicicleta nu ai primit garanţia şi punctele de service? Orice produs trebuie să fie însoţit de manualul de utilizare şi garanţia, unde se specifică şi service-ul.

| einsteinchen explică (pentru clau44):

Nu, pentru ca am adus-o din Germania, cumparata pe eBay. Neamtul nu avea nimic altceva la ea. Modelul e din 2010 deci ar fi fost iesita din garantie oricum. Multumesc pentru raspuns!