| raspuns2012 a întrebat:

Am o haltera in jur de 25kg vreau sa fac cu ea biceps spate piept si patratele si acel muschi in forma de V de sub patratele, cum as putea sa fac ceva ceva piept si la mana in 3 luni? si cum se face acel V si patratele? cam cate repetari? eu pot sa fac maxim 15 repetari pe serie la mana, spuneti-mi un program sa le fac pe toate cat de cat asa

9 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Haltera si gantera sunt 2 lucruri diferite
Ti-ar mai trebui inca o gantera ca sa poti face si piept, pentru celelalte grupe de muschi poti sa cauti pe youtube (vei vedea mai bine acolo decat ti-ar putea explica cineva aici)
V-ul ala, ia-ti gandul de la el
Patratelele le faci cu abdomene si cardio.

Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns (pentru greyhound):

Poate cu Alimentatie si Cardio ( patratele ).

| greyhound a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Dezvolta

Răspuns utilizator avertizat
| greyhound a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Abdomenele au rostul lor chiar daca tu nu-l pricepi. Muschii abdominali sunt pana la urma si la urma muschi si trebuie lucrati pentru ca au un rol destul de important in arderea grasimilor.
Altadata nu mai face pe desteptul fiindca nu esti singurul om din lumea asta care a trecut printr-o sala de forta, esti de acord?

Răspuns utilizator avertizat
| greyhound a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Nu prea.
Si genuflexiuni poti face sute, si genuflexiunile iti pot fte coloana, dar nu sunt inutile.
Greutatea si executia fac diferenta

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu prea poti face nimic numai cu haltera, sau gantera ce ai tu'