| OrNaM3nT a întrebat:

Am o nelamurire legata de pariuri.Nu inteleg cum sta treaba cu pariurile sistem.Sa zicem ca pun o suma 'x' de bani pe 10 meciuri dar eu aleg la pariu sistem ca vor iesi cel putin 6 meciuri din 10.Desigur castigul va fi mai mic dar pariul va fi mai sigur.Intrebarea e... daca ies mai mult de 6 corect, pariul e tot castigator?

2 răspunsuri:
| OrNaM3nT explică:

Chestia e ca eu pot sa pun 6 meciuri extrem de sigure de exemplu prima clasata dintr-un campionat joaca cu ultima clasata..normal ca pun 1 solist si pot sa aleg 6 asemenea meciuri iar apoi sa pun intentionat meciuri cu cote mari, de exemplu joaca barcelona cu o echipa mica, pun impotriva barcelonei si normal ca explodeaza cota.Iar la sistem pun 6 din 10 iar castigul va fi destul de mare chiar daca am 6-8 pariuri extrem de sigure si cateva cu cota peste 10.

| Damexn a răspuns:

Din cate stiu eu da.