| Ateistu a întrebat:

Am o problema acum un an aveam bicepsul mai dezvoltat mai mare
De ce mia scăzut mușchiul?
De fiare trag odată pe săptămână dar tot degeaba parcă scad mereu
Este o problema medicala ceva?
Dau funda

4 răspunsuri:
| s3bycu a răspuns:

Probabil la capitolul alimentatie sau odihna este problema. Pe www.cirdeiusebastian.worpress.com, blogul meu, vei gasi niste articole care sa te ajute. Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Huniar_Fabio_1998 a răspuns:

Poate ca nu consumi destule proteine.
Atunci cand lucrezi un muschi el se degradeaza astfel ca daca nu consumi detule proteine muschiul nu se poate regenera.
Proteinele sunt baza pentru regenerarea oricarui tesut.

Proteinele(animale) consumate cu moderatie pot sa ajute la cresterea masei musculare dar excesul poate sa favorizeze aparitia cancerului si a gusei asa ca ai grija cu dozajul

Ar fi bine ca totusi sa conmsulti un medic ca sa nu eziste surprize

Răspuns utilizator avertizat