| UnDeadMan a întrebat:

Am o problema cu FIFA 2007.Merge cam greu si nu stiu de ce, doar meniul merge greu dar in-game nu am nici o problema. Cerintele de sistem le am si windowsul nu e instalat de mult.Help?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Descarca alt crack de pe net. Vezi care ti se potriveste. La un moment dat unul va fi bun!
http://fisierulmeu.ro/24TY9CORU4I9/crack-fifa-07-exe.html
La mine asta mergea perfect, dar vezi si tu. :) Asteapta alea 30 de secunde pentru a descarca.
Succes!

| UnDeadMan explică (pentru Ibrahimovic):

Nu e de la crack ca am mai luat si alte crackuri si toate fac la fel.

1 răspuns: