| aandraa000 a întrebat:

Am o usoara scolioza..insa am probleme la dezvoltarea muschilor..in special la abdomen.partea dreapta este mai dezvoltata decat partea stanga iar daca te uiti cu atentie se observa. Pe partea dreapta am musculatura putin dezvoltata(incep sa se formeze patratele) insa pe stanga de abia daca se observa ceva. exista ceva exercitii pe care sa le fac pentru partea stanga?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Muschii abdomenului nu sunt simetrici. Iar pentru ai dezvolta fă înot!

1 răspuns: