| Andrei99M a întrebat:

Am pus un bilet la Betano cu 5-6 meciuri și dacă pierd un meci, pierd tot biletul?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te pricepi la pariuri, de ce joci?
Este pacat sa arunci banii pe fereastra in halul asta.

| Andrei99M explică (pentru Violleta2022):

Am primit 50 RON de la Betano și nu ii pot scoate, trebuie sa ii joc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei99M):

Bineinteles ca nu-i poti scoate, ca asta este capcania, sa-ti dea niste bonuri valorice online ca sa te prinda sa joci, ca imediat incepi s abagi tu bani in jocuirle astea.
Esti major sau minor?
Ca de esti minor si ai castigit, ai incurcat-o, ca nu poti scoate nici un ban de acolo!

| ReddY25 a răspuns:

Cam da

| aditimus a răspuns:

Daca nu ai pus 5 din 6 sau ai pus bilet normal da il pierzi.

| king5151 a răspuns:

Da