| SoNevable a întrebat:

Am pus un bilet la pariuri sportive si l`am verificat pe net dar imi scria bilet in asteptare pentru ca 3 echipe nu au jucat dar erau programate la ora 23:55 Vreau sa-mi spuneti scorul de aseara la meciurile: Gamba O. - Kobe Hiroshima - Urawa Nagoya - Shimizu

Răspuns Câştigător
| giannim a răspuns:

G-Osaka 2 - 3 Kobe / Hiroshima 1 - 0 Urawa / Nagoya 1 - 0 Shimizu. S-au jucat azi dimineata la ora 7. Sper ca ti-au iesit pronosticurilehappy

3 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Gamba O. - Vissel Kobe 2 : 3
Hiroshima - Urawa 1 : 0
Nagoya - Shimizu 1 : 0

| Remus13 a răspuns:

Gamba Osaka 2 - Vissel Kobe 3
Hiroshima 1 - Urawa 0
Nagoya 1 - Shimizu 0

| SoNevable explică:

Mda e clar... am pierdut laughing ma eliminat Osakastraight face am pariat pe ea