| anonim_4396 a întrebat:

Am putina grasime pe burta,si vreau sa fac sport si sa mananc mai sanatos, insa as vrea un supliment sau ceva de genul care sa fie natural si sa accelereze arderile

10 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

L carnititine, sau un termogenic

| greyhound a răspuns:

L-carnitina

| Lionsgate a răspuns:

Incearca colon help, dar axeaza-te mult pe sport, si ai grija cu alimentatia happy sucuri... alte prosti.

| cristi1505 a răspuns (pentru Lionsgate):

laughing)))...glumesti? Colon Help? Cel mai prost produs de pe piata!

| Lionsgate a răspuns (pentru cristi1505):

L-ai incercat macar?

| cristi1505 a răspuns (pentru Lionsgate):

Nu dar stiu oameni care l-au incercat si nu au slabit deloc.Si inca il incearca.E o prostie Colon Help!

| Marius1985 a răspuns:

Poti incerca ultraslim, eu am slabit mult cu el: http://track.buyultraslim.com/product/Ultra-Slim/?pid=121&uid=1419

| ofataobisnuita a răspuns:

Nu este nici o dovada lucrări de carnitină pentru Fatloss, dacă a făcut-o nu am avea oameni de grăsime nu-i așa? Economisiți bani prin cumpararea carnitina nu și de a salva mai mulți bani prin consumul de mai putin.

| anonim_4396 explică (pentru ofataobisnuita):

Scuze,,da nu prea am inteles straight face

| jyhsehda a răspuns:

Salut,eu am folosit Muscletech - Hydroxycut Hardcore si pot sa zic ca a dat rezultate dar trebuie sa alergi de 2-3 ori pe saptamana cam 20-30 minute, sa fii atent la ce si cat mananci, sunt tot felul de site-uri unde iti scrii varsta inaltimea si greutatea si iti zice cam cate calorii ar trebui sa mananci pe zi ca sa slabesti sa zicem 2 kg pe luna, un exemplu ar fi slabute.ro acolo gasesti si cate calorii are fiecare tip de mancare...si ar fi ideal daca ai merge si la sala. Daca iei suplimente nu risti sa te ingrasi dupa ce nu mai iei, de obicei lumea se ingrasa dupa ce nu mai face sala si nu mai ia suplimente din cauza ca mananca la fel de mult ca si atunci cand facea sala si atunci normal ca se ingrasa, ca nu mai face atata efort ca si inainte cand mergea la sala