| Robert2k0455 a întrebat:

Am și eu nevoie de un sfat, de la pricepuți. La momentul actual sunt la O echipa de la elite u19 doar ca nu o sa prind lotul niciodată, iar antrenorul face diferențe mari și sunt foarte defavorizat, dar pot sa ma întorc la fosta echipa de juniori care în vara vor juca în liga a 4-a, dar acolo sunt favoritul antrenorului si sunt si căpitan doar ca este un lot cu mult mai slab. Sa raman aici unde sunt defavorizat sau sa ma duc unde sunt vedeta clubului, FOTBAL?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ramai aici unde ești, poate mai capeți experiență de la alții mai buni. Dincolo ești plin de fumuri, că ești vedeta și crezi că le știi pe toate.

| Zuzu1991 a răspuns:

Vechea intrebare existentiala:
small fish in a big pond vs big fish in a small pond
(peste mic intr-un iaz mare vs peste mare intr-un iaz mic)