| StefyRO a întrebat:

Am 13 ani (Pe 26 Aprilie fac 14) si joc fotbal in Craiova la un club numit: Soimni Stiinta Craiova dar in acelasi timp joc si pentru o echipa din liga a 4-a la seniori! (La 13 ani), din vara o sa ma legitimeze. (Antrenorul de la Soimni Stiinta Craiova m-a ajutat sa ajung acolo, echipa din Liga a 4-a au de gand ca din vara sa atace promovarea). Echipa de la juniori nu este cine stie ce, dar ca si staff/conditi este ideeala, cei drept este si foarte nou infintata.Iar ehcipa din Liga a 4-a va termina pe locul 4 din cate am inteles.
Voi ce credeti, am sanse sa ajung departe cu fotbalul? Si ce ar trebui sa fac? Eu am in plan sa imi fac publicitate prin:
-Facebook
-YouTube (Filmulete cu goluri/driblinguri/de prezentare)
Si multe altele...

3 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Eu fac mai 14 ani pe 21 aprilie, eu zic ca poti sa ajungi fotbalist bun daca te antrenezi ca nebunu dar daca mai ai si putin talent de ia gigi la steaua, succes si multa bafta.

| cartofiorulroz a răspuns:

Eu zic ca poti sa ajungi departe. Puneti doar speranta.
Uite, si eu vreau sa ajung spion de elita si imi pun speranta ca voi reusii.
Ai incredere mereu in fortele tale, eu cred ca vei ajunge departe.
P.S.Te avertizez ca eu am putintel talent de-a citi viitorul.
Pupici.
Succes in cariera.
Pa, pa.

| robertmagiculhp a răspuns:

Lasal crede-ma daca ai o echipa buna destui bani si incredere poti si chiar trebuie sa-ti faci publicitate spune-le tuturor pe toate siteurile cat de buna e echipa ta si pune videouri pe tot netu