| Spike189 a întrebat:

am inceput sa merg la sala cam de o luna, si nu stiu din ce motiv, pieptul il am mult mai dezvoltat in stanga decat in dreaqta, cam cu 2 Cm. c sa fac?

Răspuns Câştigător
| romanianboy a răspuns:

Si eu vizitez sala cam de 6 luni si in prima luna am observat acelasi lucu doar ca la bicepsi.Am facut exercitile incet si am observat ca o parte nu o incaord destul de bine. Iti recomand sa nu te grabesti si sa observi ce faci fals.Cu cat mai incet cu atat mai bine. Timp de doua luni am avut un antrenor personal si el mi-a recomandat sa fac exercitile mai incet pentru ca asa circula mai bine sangele prin muschi si evit ruperea de muschi. Funda pls

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Faza asta o patesc toti, cu timpul se repara de la sine.

| katy a răspuns:

Ca sa fie egal toate seturile de exercitii trebuiesc facute in acelasi ritm, la fel de corect toate si cel mai important e sa fie acelasi numar de exercitii la fiecare segment lucrat

| myDcg a răspuns:

Pai raspunsul e simplu...nu faci exercitiile corect si antrenezi in exercitii doar partea stanga a pieptului si implicit acel muschi e mult mai dezvoltat. Ai mare grija la forma de executie a fiecarei serie si repetare in parte. Foarte multi fac genul acesta de greseli.Mai bine lucrezi cu greutati mai mici si corect decat cu greutati mari si sa ajungi sa patesti ce ai acum.
In rest numai bine si fi binecuvantat!