| AlexPavel16 a întrebat:

Buna, am început sa ma duc la sala, am 2 luni și am observat ca am puțin mai dezvoltat partea dreapta a pieptului decât parte stanga cum așa putea corecta asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai ti-as recomanda o vizita la un medic specialist, pentru a se vedea daca inegalitatea pieptului este din nastere, sau nu.
In functie de rezultatul investigatiei medicale, vei primi sfat ce trebuie sa faci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să lucrezi mai mult cu partea ne dezvoltată.

| Slade11 a răspuns:

Fa piept cu bara sau la smith si concentreaza-te pe forma. Se va corecta in timp, este normal sa ai o parte mai mare decat cealalta.