| mortallx a întrebat:

Am si eu o intrebare.Credeti ca acest bilet la pariuri este bun?
Daca nu, imi puteti da niste sugestii? Multumesc!
MALAGA - PORTO X1
BAYERN - ARSENAL X
INTER - TOTTENHAM X1
BORDEAUX - BENFICA X1
LAZIO - STUTTGART X
CHELSEA - STEAU X1

7 răspunsuri:
| mortallx explică:

Are you sure? Joca mai bine Bayern decat arsenal? din ce-am inteles, sunt cam la egal, de aia am pus si ca o sa faca egal.O sa pun 2 bilete.

| mortallx explică:

Daca nu pierdeam matchu de ieri, respectiv bayern- arsenal, azi eram mai bogat cu 2 milioane deoarece am facut biletul bine...

| Scintilla a răspuns:

Salut,sunt parior de pe la 13 ani deci pot spune ca am ceva experienta, eu biletul asta l-as pune asa:
Malaga - Porto X2
Bayern - Arsenal 1
Inter - Tottenham 1x
Bordeaux - Benfica x2
Lazio - Stuttgart 1
Chelsea - Steaua 1

Dar te sfatuiesc altceva, invata sa joci maxim 3 meciuri pe zi.Incearca sa iti pui la inceputul lunii un buget alocat special pentru pariuri si de care sa nu te atingi, sa joci 2-3 meciuri cota totala sa fie aproximativ de 2, 5 - 3 maxim si ai sa vezi la sfarsitul lunii cand tragi linie iesi pe plus destul de bine.

| Andrei1499 a răspuns:

Malaga - porto 2

bayern- arsenal 1

inter - tottenham 1

bordeaux- benfica 2

lazio- stuttgart 1

chelsea - steaua X
Asta e parerea mea... Funda?

| MariusBM26 a răspuns:

Bayern 1
Inter 1
Lazio 1
Restul sunt corecte

| Adrian10100 a răspuns:

Mai sigur ar fi pe bayern arsenal PSFangrypauza sau final x)

| Armadillox a răspuns:

Malaga nu imi place. varianta mea : 12
Bayern -Arsenal e ok.
Inter e ok
Bordeaux e ok
Lazio X2...
Chelseea-Steaua 12