| DemonWolf a întrebat:

Am si eu o intrebare daca folosesc gantere (atentie gantere nu haltere) poate cumva sa imi afecteze cresterea in inaltime? le folosesc acasa cumparate de mine is usoare 3 kg fac o mana si dupa fac si cu cealalta.
Deci afecteaza cumva cresterea in inaltime?
plzz.

Răspuns Câştigător
| Ciocoflencea a răspuns:

Nu nu o sa afecteza, decat daca folosesti desupra capului dar daca faci doar in maini chiar de loc

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

laughing) nu, la 3 kg nu te afecteaza cu nimic, nici la 10 kg nu te afecteazawinking de la 20 kg in sus, e posibil sa te afecteze oarecum, ma refer la inaltime /... nu iti face probleme