| alinel0808 a întrebat:

Am slabit 13 kg si mai am surplus de grasime pe burta si vreau sa scap de aceasta grasime numai vreau sa slabesc la picioare fata fund maini etc, doar dupa abdomen atat. fac de vreo 2 saptamani aceste exercitii credeti ca sunt bune pentru chestia asta?
https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0

2 răspunsuri:
| ILoveMusic25 a răspuns:

Buna! Cum ai scapat de 13 kilograme? Si eu vreau sa slabesc! Imi poti povesti?

| LaLooxD a răspuns:

Tu facand abdomene iti umfli muschii, nu arzi grasimea.Desi dureaza ceva, ai nevoie doar de alimentati sanatoasa si exercitii care ard grasimea, poti alerga spre exemplu.