| BlogVitaClub a întrebat:

Am un blog prin care incerc sa fac oamenii sa inteleaga ca a face sport nu este o "tortura" ci poate fi foarte placut, si mai ales sanatos.
www.blog.vitaclub.ro este situl. Voi ce parere aveti, ce credeti ca ar trebui schimbat la el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

Foarte buna idee! La prima vedere acest blog pare interesant, exercitii si poze. Dar ar trebui sa scrii ceva din ce crezi tu si mai multe beneficii pentru a face sport. Dar sa nu contina nu stiu eu ce cuvinte complicate. Eu as face si un sondaj pe blog, chiar buna idee. Daca ai pune exercitii pentru a slabi dar sa aiba mai multe poze iar ar fi frumos. Acum aproape toti oamenii sunt disperati sa slabeasca...
Si eu as mai pune poze cu vedete asa mai slabe...si na...
Imi place acest blog si te feliciti pentru el!

2 răspunsuri:
| BlogVitaClub explică:

Va multumesc frumos pentru opinii, o sa tin cu siguranta cont de ele.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mie mi se pare folositor ce scrii acolo.
da. multi vor sa slabeasca, dar daca s-ar putea, fara prea mare efort, lucru de altfel imposibil.
Continua, eu zic ca faci treaba buna.