| lucifanronaldo a întrebat:

Am un cont pe bet365 si daca vreau sa-mi pun banii inapoi pe card nu mai imi dau bonusul pe care l-am rulat.
Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum sa scot fara a pierde bonusul?

2 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Vezi ca e o sectiune in care poti vorbi cu operatorii site-ului, intreaba-i pe ei ca-ti vor spune sigur!

| xmadutssu a răspuns:

Buna..pe site-ul asta poti juca doar daca iti faci card?big grin scuze de intrebare dar am intrat prima data pe site cand am vazut intrebarea ta.big grin