| myhaytza8 a întrebat:

Dau funda pentru cine ma ajuta.
Vreau sa-mi fac cont pe BET365, dar nu am inca 18 ani, si trebuie sa trimit un document scanat prin care sa domenstrez ca am 18 ani.Asta nu e o problema pentru ca imi pot face cont cu datele tatalui meu, dar el nu are card. Pot folosi cardul meu pentu a baga in cont sau pentru a scoate bani?( am card pentru ca eu fac naveta la liceu si imi deconteaza banii)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca poti, ma indoiesc ca cei de la BET365 se ocupa de partea de procesare de carduri, cel mai probabil folosesc un serviciu de plati asa ca nu vor avea acces la datele tale de card

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu prea poti, cardul are un nume atasat care nu va corespunde cu cel al contului.Lasa-te.