| bodyguardsmecher a întrebat:

Am vazut azi-noapte Vineri 11.10. 2013 spre Sambata la ora 00.30
o emisiune UCL Magazin care a fost un reluare pentru cea care a fost dimineata, stie cineva cand va fi urmatoarea emisiune pentru ca au anuntat ca vor vorbi cu o echipa care ma intereseaza?

5 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Mda cred ca cu Skhatior Donetsk. Stiu este pe Dolce Sport.

| bodyguardsmecher explică (pentru FabianelSHAF):

Nu e pe Digsport, si cea cu Shaktior a fost, e vorba de Milan, si aseara a zis ca saptamana viitoare stie cineva cand este urmatoarea emisiune, Vineri, Smabata?

| dragoshudita a răspuns:

Urmatoarea emisiune va fi dupa ce se vor juca meciurile din etapa a 2-a a UCL.

| bodyguardsmecher explică (pentru dragoshudita):

Din etapa 3 nu?

| dragoshudita a răspuns (pentru bodyguardsmecher):

Da asa este mereu