| Denyisssa a întrebat:

Am vazut multe clipuri in care copii etc, se dadeau peste cap dar nu era flicul.Era ceva in gen:se aruncau in maini si faceau un fel de "flic" doar ca este cu mainile.Adica,intr-un fel, te dai peste cap in maini.Si eu nu stiu cum sa fac chestia asta si trebuie sa invat sa o fac perfect pana in Octombrie 2015! Am un concurs de dans si am nevoie de cava mai spectaculos asa ca am ales asta! Puteti sa-mi explicati si mie cum se face?! Fara sa te lovesti prea tare.Sau daca gasiti dati-mi un link.Va rooog! E URGENT!

5 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Adică te arunci în faţă cu mâinile şi te laşi să cazi. Cred că ai înţeles cum trebuie făcut laughing

| TheOne007 a răspuns:

Miscarea in parkour se numeste RAILFLIP

| Denyisssa explică (pentru TheOne007):

Ms mult!

| TheOne007 a răspuns (pentru Denyisssa):

Cauta pe youtube pentru mai multe detalii

| Denyisssa explică (pentru TheOne007):

OK.