| Stella17 a întrebat:

Buna cum invat sa ma dau peste cap, cred ca se numeste flic sau ceva de genu', dar as vrea sa imi explicati pasii. FUNDAAA, cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Barbie69 a răspuns:

Iti bagi capul in piept si iti dai drumul, in asa fel incat ceafa ta sa atinga pamantul. La inceput vei termina probabil intr-o parte, nu drept, insa nu conteaza - te vei regla cu timpul. Trebuie sa te gandesti ca nu are ce sa se intample. Gandeste-te la cel mai rau caz - acum nu vreau sa te sperii, dar asa rezolv eu lucrurile - gandeste-te ca daca se intampla ceva rau, nu va fi atat de rau incat sa nu iti mai revii si toata lumea va avea grija de tine. Si pur si simplu dati drumul. succes

Răspuns utilizator avertizat