| Iulian09 a întrebat:

Aparatul relax&tone ajuta daca vreau sa fac patratele la abdomene si am si ceva burta nu multa am 1.85 si 69kg.

6 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu te ajutaț cu absolut nimic, daca ai burta degeaba iti lucrezi abdomenul, nu se va vedea nimic. Trebuie sa slabesti mai intai si nu se poate slabi doar la burta, trebuie sa slabesti in tot corpul.

| tinaHd a răspuns:

Da,ajutawinking:*succes

| larrii a răspuns:

Poti face abdomene si acasa, nu e obligatoriu sa te duci la sala sa mai dai si acolo bani happy faci si cu relax & tone, faci si abdomene. pana la vara daca faci in fiecare zi o sa ai patratele frumoasehappy

| CoraPersefone a răspuns:

Nu prea te ajuta! ajuta mai degraba la eliminarea tesutul adipos de pe burta, coapse fese, dar nu faci patratele de la acest aparat! daca vrei patratele, du-te frumusel la sala si fa abdomene la nebuniile alea de masinarii! altfel...nu ai cum sa faci muschi stand cu un aparat de masaj pe burta!

| Bogdan1o a răspuns:

Daca vrei sa ti se vada patratelele, cel mai bine e sa faci sport, nu tine diete sau prostii din astea, esti copil si ai nevoi de o alimentatie corecta, fara prostii
sportul te ajuta daca vrei sa ai patratelewinking
abdomene si flotari...baga...baftawinking