| anonim_4396 a întrebat:

Care sti daca se formeaza abdomenul ( patratele ) cu aparatul Relax & Tone?big grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Patratelele se fac prin alimentatie ( 90 % ) si cu exercitii ( 10 % ).

Deci exercitiile sunt mult mai putin importante decat alimentatia.

"Abs are made in the kitchen!"

5 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Nu prea cred deoarece relaxeaza si tonifica muschii nu ii lucreaza.Deci total nu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Relax & Tone-ul nu face pătrăţele. Acel aparat relaxează doar muşchii.
O zi bună să ai! wave

| Luana2347 a răspuns:

Nu ai cum, e imposibil

| aniitaa a răspuns:

Nu, arunci banii degeaba, iti spun k e din propia experienta, mai bine, alearga plimbate cu bici, sau fa abdomenewinking si lasa mancarea cu prea multa grasime deoparte.

| Denisse a răspuns:

M-am fraierit si eu sincer si am cumparat. Nu prea merita banii. Acum depinde de tine, faci ce vrei happy