| vlad7999 a întrebat:

Are ceva daca dp 30 de min dp antrenamentu la sala bei o cana de SANA cu fulgi de porumb(Fortza)? sau trebuie sa mananc altceva dp antrenament

Răspuns Câştigător
| ArtisticWorld a răspuns:

Si eu mananc iaurt Nutriday cu fulgi forta. Dupa antrenament, eu spun ca e bine sa mananci, pentru ca iaurtul contine calciu, iar fulgii au proteine, deci nu ingrasa. Eu zic ca nu e nici o problema. happy

1 răspuns:
| n30x a răspuns:

E bun usor de digerat si bogat in minerale si ai si ceva carbo p acolo. Dupa andtrenament e bine sa consumi carbohidrati si inainte de antrenamnet proteine. Dar oricum le-ai consuma e bine atata timp cat nu stai nemancat. Spor!