| eoInnocent a întrebat:

am o intrebare dar vreaus a raspunda doar cei ce stiu! m-am apucat sa fac sala si treaba sta in felu urmator toate bune si frumoase pana cand termin antrenamentu si trebuie sa mananc, dupa ce termin antrenamentu iau vitaminele si cand trebuie sa mananc dupa 30 minut/o ora nu pot pur si simplu sa mananc nimic, nu pot sa inghit imi vine inapoi nu pot sa mananc nimic de ce oare? mananc mai mereu fortat ca dupa antrenament trebuie sa mananci ceva manabc fortat si si atuncea de 2 ori si ma opresc ca nu pot va rog ma lamureste si pe mine cineva de ce nu pot sa mananc? si c epot face sa pot sa mananc dupa antrenament?

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu te lua dupa avioanele astea laughing. au ceva in comun cu avioanele. sunt paraleli cu nutritia cum e avionul paralel cu solul cand zboara.

aceeasi intrebare ca si cosmin. ce mananci mai exact?

| eoInnocent explică (pentru JohnnyBi):

Incerc sa mananc proteinte, gen un pahar cu lapte 2 oua sau carne de pui cam asta e masa mea dupa antrenament

| JohnnyBi a răspuns (pentru eoInnocent):

Pai 1 pahar de lapte are cam 9 g proteina. 2 oua cam 12 si pui depinde cat mananci pana in 60g. laptele si ouale dupa antrenament sunt gretoase. eu prefer sa le bag inainte de antrenament sau inainte de culcare. fa-te prieten ccu puiu' ca te face sa cresti repede. daca iti plac conservele de tuna in sos propriu ai un atu

| Cosmin86 a răspuns:

Ce mananci mai exact?

| Seepty a răspuns:

Cred ca nu poti sa mananci din cauza vitaminelor si a sportului intens pe care il faci.

| valyvali00 a răspuns:

Pai e din cauza vitaminelor

| valyvali00 a răspuns:

Si eu am patit

| valyvali00 a răspuns:

Si dupa ce nu am mai luat vitamine puteam sa mananc