| Pleuratous a întrebat:

Are cineva cartea de retete a lui Nicolas Aesthetics și vrea sa o împărtășească și cu noi? Nu îmi permit sa investesc 250 de lei in ea în acest moment...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are nimeni asa ceva, ai nevoie o cumperi daca stii ca te va ajuta investesti, nu ai nevoie atunci degeaba astepti sa i ti spuna altul, nu o va face, nu ai bani te imprumuti pana luna viitoare cumperi cartea si faci foamea nu poti avea detoate cand nu ai bani.

| Pleuratous explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, este un PDF, nu ii cer cartea în sine. +, ești pe lângă subiect

| DorianVictor a răspuns (pentru Pleuratous):

Salut, ai mai primit ceva?