| NadyPorahy a întrebat:

Cum aș putea vedea live și gratis meciul între Benjamin Adegbuyi și Badr Hari? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Clasic! Iar când sunt galele, apar variantele "cum pot să intru fără bilet?"/"îmi dai și mie invitație?". Dar ce-ar fi să respectați voi munca sportivilor ălora și să plătiți dacă tot vreți să vedeți?

| SDana a răspuns (pentru AnastasiaK):

Pai televiziunea nu trebuie s-o platesti ca s-o vezi?

| AnastasiaK a răspuns (pentru SDana):

Pai atunci nu mai e gratis.

| Andrei007007 a răspuns:

Pai din cate am inteles e maine 19 decembrie la ora 22:00 pe pro tv daca nu ma insel sau digi sport. Daca e pe digi sport il poti vedea pe site-ul lor ca aia transmit live toate canalele