| cedry2kkk0 a întrebat:

Are vreo legatura sala/ridicatul de greutati cu barba? Am vazut ca toti baietii care merg la sala au barbi negre si dese

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ăia erau călugări.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Absolut nici o legatura!
Barba si parul cresc doar hormonal!

| Zuzu1991 a răspuns:

Pai suntem deja in plina invazie islamica, si toti vor sa fie la "moda" islamista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Aceia despre care vorbești tu vor să pară mai macho în fața celorlalți.

| Alexandru250201 a răspuns:

Nu are legatura, barba aia e mai mult genetica

| BogdanDavidZ a răspuns:

Cand faci sala corpul produce testosteron care poate incuraja cresterea firului de par insa in mare parte barba este genetica

| aleee5262 a răspuns:

Nu. E doar pentru aspect