| Verne a întrebat:

as vrea si eu niste poze cu barbi interesante (am 18 ani) nu imi dati barbi de popa, ceva atragator si interesant (as vrea in special de la fete). Si cateva pareri despre baietii cu barba. Funda ce-l mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Bah eu nu sunt femeie laughing, dar eu port acelasi gen de barba ca Aurelian Temisan, mie imi place.
Habar nu am ce cred fetele momentan (am cam 2-3 luni de cand o utilizez laughing ), dar lumea se uita la mine mai altfel, si sunt mult mai respectat, eu am 20 de ani fara cateva luni, deci intre mine si tine nu-i mare diferenta.
Daca tie iti place, mai conteaza ce zic restul?
Pentru mine cel mai greu a fost cateva zile pana m-am obisnuit cu ea.
Stilul barbii depinde si de ce "material" ai si tu happy, iti dai seama ca 2 fire blege nu dau bine.Mie imi creste barba cu viteze mari, asa ca m-am gandit sa fac ceva cu ea daca tot o am happy, asta la rugamintea unui bun prieten laughing.
Te salut,
Adrian!