| anonim_4396 a întrebat:

De ce își lasa bărbații de varsta a doua bărbi atât de mari, mă refer la actori mai ales, e semn de credință? Și a doua întrebare dacă tot am adus vorba, ce legătură este între religie și barba?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca vor o schimbare in viata lor. Nimeni nu este obligat sa isi lase barba.

| Emma30555 a răspuns:

Barba si o lasa fiindca le place, mai ales daca sunt artisti, sunt mai boemi, mai nonconformisti.

| deeeaqq a răspuns:

Așa-i la modă...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barba nu are legatura cu religia. Insa este cool ofera un aspect estetic pozitiv la UNII barbati. Tinerii de regula nu pot tine barba mare, ca barba la multi nu creste uniform decat pe la 25ani+ incolo.