| bibi_2590 a întrebat:

As aprecia daca m-ati ajuta. Vreau sa-mi cumpar o bicicleta, Giant, insa nu prea stiu ce sa aleg. Ma gandeam prima data la un Giant Yukon Disc Street, insa nu prea stiu cat de bune sunt dotarile ei. Am vazut apoi pe site bicicleta Giant Arete 3, care pare sa fie mai bine echipata, la pretul initial de 3500 ron(aproximativ). Acolo scrie ca este oferta speciala, ea fiind un fel de "TEST BIKE", deci pretul a scazut la 2099 RON (a fost folosita pentru testari). Ce ma sfatuiti: ar trebui sa imi iau una noua cu dotari mai modeste, sau sa o aleg pe aceasta? Multumesc.

2 răspunsuri:
| bibi_2590 explică:

La care dintre ele te referi?happy

| alexandru_6124 a răspuns:

Am avut si eu astfel de bicicleta, se strca foarte repede franele!