| byyo a întrebat:

As dori sa stiu cum se numeste melodia cu care se incheie transmisiunea directa a turului Frantei 2011.Acea piesa care este difuzata dupa TdF Extra unde apar momentele chei din cursa(toate cazaturile importante, castigatorul de etapa, cand Contador arunca bicicleta, cand Vockler intra in parcare...)O caut de cand a inceput turul si nu dau de ea. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| gojira a răspuns:

Vezi pe www.pariazaresponsabil.ro eu aici am gasit totul despre cum sa pariez online/pronosticuri/analize/meciurile zilei/clasamente/stiri.
bafta si funda?!