| bobytza1234 a întrebat:

As dori sa stiu daca Nike Mercurial VICTORY 2 FG.Sunt rezistent sau nu.Si daca are cineva sau au avut sa-mi zica cam cat timp rezista. Cel mai bun raspuns va primi FUNDA fara discutii!

Răspuns Câştigător
| r3cky a răspuns:

Eu mi-am luat o pereche de la Intersport. Vreo 8-9 luni nu au avut nicio problema ( purtate normal, pe strada ). Insa, dupa 2 jocuri la sintetic, s-au cojit ca oul plus ca au "plesnit" peste tot.
Concluzie : daca le incalci pe strada, te tin 1 an sigur ( cel putin ). Daca le-ai bagat la fotbal poti sa nu le mai cumperi de pe acum. happy

2 răspunsuri:
| r3cky a răspuns:

Si, ca am uitat sa adaug, ai grija de unde ii cumperi. Pentru ca gasesti pe net cu 30-40 % mai ieftini decat in magazin ( si este acelasi produs, crede-ma! ). Da-mi mesaj privat daca ai nevoie de ajutor. Bafta

| 111111111111111 a răspuns:

Un prieten de-al meu le are de 8 luni sh arata impecabil...sh probabil il mai duce inca vreo 6 luni