| TheSpecialOne a întrebat:

As merge asa de distractie la Kick-Box dar cu varianta de fara meciuri intre noi. Stiu ca la box face neaparat antrenoru' o smecherie si iti sparge nasul ca asa trebuie dar asa e oare si la Kick?

1 răspuns:
| taurfurios a răspuns:

Nu iti sparge nasul fac si eu si nu mi s-a intamplat asa ceva.si daca nu vrei sa faci meciuri pot sa ii spui antrenorului asta ca nu vrei sa faci meciuri din prima dar cu timpul o sa prinzi curaj si ai sa faci si meciuriwinking