| edytzzu11 a întrebat:

As vrea a stiu si eu unde trebuie sa ma duc sa ma inscriu la liceu sportiv pitesti dar si ce probe trebuie sa dau si daca se practica kick box, MMA sau box

4 răspunsuri:
| GhostRiderr a răspuns:

Baiatu trebuie sa stii sa alergi sa ai rezistenat mare sa ai fort ala lovitura sa ai oconditie fizica sa fii inalt sa fii rapid la pumni Multe!

| edytzzu11 explică (pentru GhostRiderr):

Stiam si eu chestia astahappy
eu intreb care sunt probele cu exactitatehappy

| GhostRiderr a răspuns (pentru edytzzu11):

Trebuie sa stii sa jonglezi cu mingea asta sunt sigur ca trebuie sa faci si ai 10 suturi pe poarta de al 25 metri
alergare de rezistenta 3000 m alergare de viteza 50 m

| edytzzu11 explică (pentru GhostRiderr):

Pai si daca eu vreau sa ma inscriu la kickbox ce treaba are cu mingea?