| Andrei2343434343434343 a întrebat:

As vrea sa ma duc la un sport. Dar nu stiu ce sport. Am 13 si 1.70 inaltimea ( cred ca mai mult). Sunt bun la baschet si fotbal ( fundas dreapta). Am fost la handbal dar nu mi-a placut. Sugestii? Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut! esti cam inalt la 13 ani... poti sa te duci la basket este foarte tare ai sa vezi! Bafta!

7 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Incearca baschet happy esti destul de inalt pentru varsta ta, ceea ce te avantajeaza! Pana si eu am 1, 68 si 17 anibig grin Bafta!

| Adryanna2000 a răspuns:

Te poti duce la polo.E un sport frumos;

| Andrei2343434343434343 explică:

La baschet nu cunosc pe nimeni :-s, dar la fotbal daca ma duc, merg cu un coleg de clasa. Daca ma duc la bachet am si un avatanaj smug Cunosc directorul de la liceul acela unde se practica baschet.

| oBelieveMe a răspuns:

Te poti duce la baschet. E un sport super! Exista si liga pentru. minibaschet!

| ipswich a răspuns:

Ma omul a intrebt la ce sport sa-l sfatuim sa se duca, nu ce sport va place voua. deci. baschet ti s-ar potrivi sau luptele de orice fel... si fotbalul este un sport frumos si daca te duci poate iti faci un viitor din asta si se castiga bine.

| Gabitsa1Puiuts a răspuns:

Pai te-as sfatui sa mergi la...thinking De fapt sa continui la baschet si fotbal. Daca tot esti bun si bineinteles daca iti plac nu ai motive sa nu continui happy

| sylwyu97 a răspuns:

Ciclismul e foarte tare! funda?happy