| Pacifista a întrebat:

As vrea sa-mi iau un aparat de fitness.Sa-mi iau o bicicleta sau o banda? Cu ce aparat se slabeste mai repede?happy.

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cu bicicleta slabesti mai repede.acum depinde si ce fel de bicicleta iti iei sunt orizontale,verticale si eliptice. cele orizontale sunt ca alea normale pe care pedalezi, cele verticale si mai mult pentru gambe si coapse, iar cele eliptice imita alergarea

| Epurean a răspuns:

Cel mai recomandat e sa incerci sa faci cat mai mult sport outdor (in aer liber) mai ales ca de acum vine si caldura. Oricum n-ar strica nici o bicicleta sau alte aparate de fitness dar incearca sa combini.Eu ti-as recomanda jogging, inot + o bicicleta acasa si abdomene cat mai multe

| Beastboy a răspuns:

Decat sa iti iei aparate de fitness mai bine faci un sport. daca tu vrei aparat neaparat ti-as recomanda banda. cu ea vei slabi cu siguranta mai repede

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai cu amandoua.cu bicicleta faci vreo 20 de ture in jurul casei si slabesti juma' de kglaughing
si cu banda dai din picioare cu o viteza destul de mare si slabesti juma' de kglaughing

| Babydoll_4700 a răspuns:

Eu as opta pentru o banda...Important este ca amandoua sunt eficiente.

| silvia3333 a răspuns:

Din cate stiu eu bicicleta si eu am unabig grin

| EroR a răspuns:

Eu iti recomand bicicleta deoarece cu banda doar te relaxezi asa cu bicicleta faci si sport. Tu hotarasti.

| alinutza05 a răspuns:

Eu zic ca o bandahappy