| CrazzyWTF a întrebat:

As vrea sa stiu exercitiile facute la sala care opresc cresterea. (Sa ma feresc de ele). Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Mai bine te feresti de prostii care sustin mitul asta patetic. altfel te vei feri de exercitiile care iti fac cel mai mult bine, considerate de toti ratatii ca fiind daunatoare. DOAR GENETICUL opreste cresterea. atat.

| suculete12 a răspuns:

Nu te feri de nici un exercitiu de la sala, acesta e un mit prost. Daca vrei sa pui pe tine fa geno cu bara in spate happy

| CrazzyWTF explică (pentru suculete12):

Bate-ti joc de altu ma... astea is cele mai urate exerciti care incetineste cresterea!