| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am avut un meci,iar eu am jucat binisor numai ca nu am dat pase,apoi am pierdut meciul si antrenorul a spus ca din cauza mea am pierdut si ca eu am ratat ocazii! Toti imi spun k nu joc bine, dar altii imi spun k joc foarte bine si o cred la fel.Ce sa fac? Sa renunt la fotbal?

Răspuns Câştigător
| Tiby49 a răspuns:

Nu renunta k si mie imi zic la fel unii k joc bine alti k nu joc bine...dar ceilalti sunt doar invidiosi fii ambitios tine-te de fotbal si sfatul meu. dupa ce faci 1-2 daca poti...da si pase