| eubaiatulsexi a întrebat:

Atentie- Genunchi umflat fara durere

Pot sa fac orice fara o durere intensa. Il am asa de miercuri si azi e duminicai. Necesita o vizita la doctor? Funda

s-a umflat in urma unui meci de fotbal cand am dat genunchi in genunchi cu un adversar. umflatura este deasupra genunchiului si nu e mare. Vi s-a mai intamplat la fotbal/handball acest lucru? ce sa fac sa se dezumfle funda la primul raspuns

Http://s13.postimg.org/kajyf6obb/12765642_92495633755857 6_1072439080_o.jpg

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Nu se vede prea bine in poza. Nu, nu mi s-a mai intamplat, chiar daca am practicat mult timp handbal de performanta, iar in prezent joc tenis ocazional. Eu personal as ignora problema si as lasa sa treaca de la sine, insa daca simti nevoia, daca se agraveaza, mergi la un doctor.